• Vnější Příslušenství
  • 4KS Car Styling Dveře, Okna Větrné Clony Lišta Markýzy Štít Déšť, Slunce, Vítr Stráž Ventilovat Odstín Pro Toyota Yaris 2007-2020
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

4KS Car Styling Dveře, Okna Větrné Clony Lišta Markýzy Štít Déšť, Slunce, Vítr Stráž Ventilovat Odstín Pro Toyota Yaris 2007-2020

824.48 Kč

684.41 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Přesnost-inženýrství a vlastní tvarovaná pro přesný fit Udržuje déšť venku a umožňuje čerstvý vzduch v Umožňuje okno, které mají být popraskané, což snižuje hromadění tepla v zaparkovaná vozidla vyrobená ze silné 100% Zbrusu nové v krabici. Platební A Daně:

Budeme označit balíček nižší hodnota na celní papíry. Budeme dělat naše nejlepší, aby se zabránilo zpoždění při odbavení. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.

Poštovné A Předání:

1 Jsme loď na celém Světě.

2 Balíčky jsou dodávány v rámci 3-5 pracovní dny a přijít s sledovací číslo on-line.

3 Spojené Státy americké velká Británie Austrálie Kanada: 7-16 pracovních dnů od ePacket z Číny, Letecky, EMS nebo jiné způsoby.

4 Japonsku, Koreji, Singapuru, Rusku: O 5-20 pracovních dnů.

5 Brazílie Jižní Amerika: O 20-50 Dní.

6 Itálie Francie Španělsko Německo Východní Evropě: 15-60working dnů.

7 Budeme zkontrolujte položku pečlivě a dát chránič do balíku před odesláním. Doufám, že to přijde v dobrém stavu. stavu.

Návratové Politiky A Zpětná Vazba:

Přijímáme vrátit, vrácení nebo výměny do 15 dnů poté, co kupující obdržel poškození, nesprávné nebo vadné položky. Prosím nenechávejte žádné Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu, prosím, Ne otevřený Případ, nebo se Vrátit žádost nebo nechat nízké hodnocení na DSR předtím, než komunikace. Prosím, kontaktujte nás na eBay zprávu, aby vyřešit případné problémy, My vám odpovíme vám do 2 pracovních dnů. Díky moc.

Zákaznické Služby:

Naším cílem je, aby pro vás cítit šťastný, k podnikání s námi. Pokud existuje nějaký problém, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím eBay zprávy. My vám odpovíme vám do 24 až 48 obchodních hodin. Budeme pracovat od 9:00 do 6:00 hodin Pekingského Času.

  • Značka: NoEnName_Null

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.