• obchod
  • Doprava zdarma 100ks SC/UPC Rychlou Montáž Konektoru adaptéru podpora 2.0 mm, 3.0 mm Vnitřní Kabelové a FTTH Ploché kabely Rychlé/Rychlé
img 0
img 1
img 2
img 3

Doprava zdarma 100ks SC/UPC Rychlou Montáž Konektoru adaptéru podpora 2.0 mm, 3.0 mm Vnitřní Kabelové a FTTH Ploché kabely Rychlé/Rychlé

749.02 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Kompatibilní: Huawei
  • Velikost: SC/UPC
  • Číslo Modelu: SC/UPC Rychle Konektoru
  • Značka: LAGOTEK

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.