• obchod
  • Xiaomi Mijia Auto Indukční Pěnění Ruku Podložkou Inteligentní Pěny Dávkovač Na Mýdlo, Hluboké Čištění, Mytí Rukou Stroj Infračervený Senzor
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Xiaomi Mijia Auto Indukční Pěnění Ruku Podložkou Inteligentní Pěny Dávkovač Na Mýdlo, Hluboké Čištění, Mytí Rukou Stroj Infračervený Senzor

615.37 Kč

492.34 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Xiaomi Mijia Auto Indukční Pěnění Ruku Podložkou Inteligentní Pěny Dávkovač Na Mýdlo, Hluboké Čištění, Mytí Rukou Stroj Infračervený Senzor

Poznámka: velmi importovat, prosím, přečtěte si před objednat !!!!! 1. Vzhledem k přepravní omezení, budeme odstranit kapalinu (mýdlo) a AA baterie před odesláním. 2. Pokud kapalina je dost silné,použijte 70% vody + 30% kapaliny,tak to může fungovat. 3. To nezahrnuje kapalné (tekuté mýdlo) a AA baterie.

Specifikace:

Velikost:73 * 98 *190mm Materiál:ABS Jmenovité napětí:6V Vodotěsnost:IPX4 Indukční vzdálenost:60-90mm Pracovní teplota:5 Celsia na 40 stupňů Celsia Pracovní vlhkost:0% ~ 85%RH Battey typ: AA baterie (baterie není zahrnují)

Popis:

Xiaomi Mijia Automatický Dávkovač Mýdla Antibakteriální Dezinfekce Na Ruce To je oslovení pro pěnící, antibakteriální účinek, žádný kontakt, více hygienické. 99.9% botanická extrakt, hydratační a pohodlné. Blízké oblasti infračervené indukce 0,25 sekundy rychlé bublina a Hluboké čištění Rozumná regulace poměru plynu do kapaliny je 12:1 micron objem pěnu, která proniká do pórů. Mírně kyselé vzorec, který je nejblíže k pokožce pH. Jemný, kůže přátelský, žádné napětí, hydratační funkci. Inteligentní a lehká, miniaturní vysoká účinnost motoru, nízká spotřeba energie, tišší.

POZNÁMKA:

1. Vzhledem k přepravní omezení, budeme odstranit kapalinu (mýdlo) a AA baterie před odesláním. 2. Pokud kapalina je dost silné,použijte 70% vody + 30% kapaliny,tak to může fungovat. 3. To nezahrnuje kapalné (tekuté mýdlo) a AA baterie. Balení seznam: 1 x Ruční podložka (NENÍ zahrnují kapaliny a baterie)

Mijia Automatické Mytí Rukou Stroj

Zdarma kontakt a více hygienické 99.9% účinné antibakteriální Botanické extrakt,hydratační a pohodlné

Inhibice sazba je stejně vysoká jako 99.9%

lt účinně inhibuje běžných bakterií, jako jsou Escherichia coli,Staphylococcus aureus a Candida albi-plechovky,a má bacteriostasis sazba 99,9%,což iseffective pro péči o zdraví rodiny.

Přírodní rostlinný Extrakt,Antibakteriální,Hydratační,Dva Volitelné

Vůně obsahuje francouzské LMR přírodní rostlinné výtažky,Mijia automatické mytí set mobilní telefon je standardně dodáván s ruční sanitizer pro antibakteriální a hydratační aminokyseliny model musí být zakoupen samostatně.

Rozumné Pěny,jedna Láhev se Používá Déle

Množství pěny je přiměřeně kontrolováno,a hojnost pěna je jednodušší opláchněte zatímco ruce jsou čisté,a pěna se žádné zbytky.Na 320mL high-capacity design, může být použité ep 400 krát pro rodinu používat po dobu 50 dnů.

Klasický Minimalistický Design

Pokračování minimalistický design Mijia klasika,to může být snadno integrován do různých prostředí, jako jsou koupelny a kuchyně.Ruky sanitizer láhev je vyrobena z vysoce kvalitní matný materiál,což je jasné a čisté a mohou být použity kdykoliv.

Miniaturní vysoká účinnost motoru, Nízká spotřeba energie,tišší

Vybrané mikro-efektivní motor a jeho gumové tlumicí struktury mají nejen vysokou pěnou efek- nosti,ale také nejsou rušeni hlukem během používání,intelligent light snímání design také snižuje spotřebu energie,a čtyři-pátý baterie může setkat rodina je použít na 9 měsíců.

Používat správné mytí rukou způsob, jak sterilizovat více:

  • Značka: Xiaomi
  • Materiál: Plastové
Irin0502
2020-09-10
2/5
The description does not mention how badly designed is the liquid container's lid, and how hard it is to open it.
Monster1299
2020-11-10
5/5
Everything works
Reidzayudha
2020-10-26
5/5
In Vladimir, the parcel came in 11 days. I liked it very much. I'll buy another one in the kitchen.
Timtim Dobryak
2021-01-29
5/5
Excellent.

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.