• obchod
  • Robustní Přenosné Premium Pletení Skladování Taška Velká Plátěná Taška Organizér Na Příze, Pletení, Vyšívání
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Robustní Přenosné Premium Pletení Skladování Taška Velká Plátěná Taška Organizér Na Příze, Pletení, Vyšívání

196.05 Kč

184.32 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Robustní Přenosné Premium Pletení Skladování Taška Velká Plátěná Taška Organizér Na Příze, Pletení, Vyšívání

1、Tyto příze tašky jsou vyrobeny z prémiové kvalitní plátno materiálů, které je nabízejí dlouhou životnost. 2、velký prostor pro uvedení velkých přaden. Vnější kapsa na zip a vnitřní kapsy pro ukládání háčkování háčky, jehlice (S:až 8" ,L:až do 10"), nebo jiné malé předměty, jako jsou nůžky, měřicí pásky.

3、4 průchodky, kde si můžete vlákno příze přes. Uzavření na zip, který bezpečně drží příze vak uzavřen a zabraňuje příze z vypadnutí. Nic víc zamotaný příze nebo domácí zvířata ve vašem projektu - háčkování organizátor tote má 4 zářezy na horní, aby se zabránilo vlny z zamotání a umožňuje příze vytáhl na dokonalé napětí. Rozparky jsou dostatečně tuhý, takže se příze nebude vytáhnout a domácí zvířata nemohou dostat!

4、Nejlepší den matek dárek. Rukojeť, která je ideální pro nošení v ruce nebo zavěšení na zápěstí při pletení nebo háčkování. Snadné, aby se vaše příze a nástroje spolu s vámi, když na návštěvě u přátel.

5、Užijte si svobodu a pohodlí při pletení a háčkování projektů. Pohodlné háčkování tašky vzít s sebou, ať jste kdekoli, nebo úložiště pro vaše šití a pletení dodávky doma. Perfektní organizátor taška pro cestování.

Vlastnosti Produktu:

Tyto příze tašky jsou vyrobeny z prémiové kvalitní plátno materiálů, které je nabízejí dlouhou životnost.

Velký prostor pro uvedení velkých přaden. Vnější kapsa na zip a vnitřní kapsy pro ukládání háčkování háčky, jehlice (S:až 8" ,L:až do 10"), nebo jiné malé předměty, jako jsou nůžky, měřicí pásky.

4 průchodky, kde si můžete vlákno příze přes. Uzavření na zip, který bezpečně drží příze vak uzavřen a zabraňuje příze z vypadnutí. Nic víc zamotaný příze nebo domácí zvířata ve vašem projektu - háčkování organizátor tote má 4 zářezy na horní, aby se zabránilo vlny z zamotání a umožňuje příze vytáhl na dokonalé napětí. Rozparky jsou dostatečně tuhý, takže se příze nebude vytáhnout a domácí zvířata nemohou dostat!

Nejlepší dárek na den matek. Rukojeť, která je ideální pro nošení v ruce nebo zavěšení na zápěstí při pletení nebo háčkování. Snadné, aby se vaše příze a nástroje spolu s vámi, když na návštěvě u přátel.

Užijte si svobodu a pohodlí při pletení a háčkování projektů. Pohodlné háčkování tašky vzít s sebou, ať jste kdekoli, nebo úložiště pro vaše šití a pletení dodávky doma. Perfektní organizátor taška pro cestování.

L: 29.5*16.5*13 cm/ 11.6*6.49*5.11 v

S: 21*11.5*13 cm/ 8.26*4.52*5.11 v

Na našich Brazilských přátel:

Brazílie Post dočasně oznámila, že bude poplatek cca 3,50 dolarů za pořadí na všech mezinárodních zásilek na 27. srpna (místního času). Tento poplatek se hradí kupující po vlastní prohlášení a bude vrácena, pokud není zaplaceno. Pokud nemůžete přijmout, $3.5 celní poplatek, prosím, nedělejte objednávku.

Pro více informací, prosím, zkontrolujte níže uvedený odkaz, děkuji moc za pochopení!

Kupující čtení

1. O platbu

Podporujeme následující platební metody:

2. O doručení

A. Poštovné&Předání

Budeme přijímat různé programy podle charakteristik nákladní dopravu. To může dosáhnout více než 200 zemí a regionů. Slibujeme, že všechny objednávky budou vydány během čtyř dnů. Od sledování času z různých kanálů se bude lišit, poštovních balíků obvykle 1-4 dny pro mezinárodní expresní doručení, a pokud je přetížení, sledování času informace bude prodloužena.

A. O celní a celní

Poštovních balíků obecně negenerují tarify, ale celní předpisy v různých zemích mají různé celní odbavení dobu. Prosím sledujte informace v čas a obraťte se na místní poště, pokud je to nutné. Mezinárodní expresní doručení obvykle generuje cel. Prosím, pochopit místní celní daň norem, aby se zabránilo celní problémy způsobuje výrobků, které mají být vráceny nebo zničeny. Pokud je to nutné, poraďte se se svým místní celní odbavení společnost nebo přinést informace, na místní celní odbavení. Konečně, přeji vám šťastný nakupování, děkuji moc za vaši podporu.

3.Vrácení Peněz A Politiky

Protože mezinárodní doprava, náklady a časové náklady jsou poměrně velké, takže klademe velký důraz na kvalitu výrobků. Budeme přísně kontrolovat obdržíte-li poškozený výrobek, prosím kontaktujte nás. Pro váš prospěch, ujistěte se, zkontrolujte, zda balíček před podpisem a poslat foto na nás. My vám recenzi produktu podle konkrétních podmínek produktu, aby vám pomohou vyřešit tento problém, budete mít možnost vychutnat další slevy. Pokud chcete vyměnit nebo vrátit výrobek bez jakéhokoliv poškození produktu, pouze návrat přepravní náklady budou účtovány a my vám zašleme nový produkt, po obdržení produktu. Děkuji vám za vaši podporu a pochopení.

4. Barevný rozdíl:

Vzhledem k rozdílům mezi jednotlivými displeje, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu projekt. Scheler Návrat Podmínky: Kupující může vrátit zboží do 7 dnů od obdržení položky. Během této doby, pokud není práce problém s kvalitou, prodávající nebude akceptovat návrat.

  • Typ Úložiště: Příze Skladování
  • Skladovací Styl: Boxy
  • Číslo Modelu: Háčkování Dodává Organizátor.

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.