• obchod
  • Blongk Mini Pasu Taška Kůže Tenký Pás Pack Ručně vyrobené Malé Držitel Karty Auto Klíč Případě Domu na Klíč Balení Vak Muži Ženy S3617DKS
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Blongk Mini Pasu Taška Kůže Tenký Pás Pack Ručně vyrobené Malé Držitel Karty Auto Klíč Případě Domu na Klíč Balení Vak Muži Ženy S3617DKS

440.34 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

[xlmodel]-[custom]-[54075]

Tochigi styl rostlinné-vydělaná hovězí kůže

Tento proces z Tochigi, Japonsko. Kůže vyčiněné s starověká metoda je bohaté na tuk, houževnatost a robustní, brilantní, a poutavý.

[xlmodel]-[custom]-[54076]

Badalassi Stylu Vintage Matné Třísločiněné Hovězí Kůže

Tento proces pochází z Badalassi Činění Rostlinné Asociace ve střední Itálii. Tento druh dospělý'cortex je kompaktní a jeho tuhost je střední. Povrch je speciálně leštěný, ukazuje smysl pro retro polevou. Po dlouhé době používání a tření, kožený povrch bude mít tendenci být hladký, a barva bude tmavší, ukazuje smysl lesk, stejně jako pocit mastné.

[xlmodel]-[custom]-[54078]

Zadní kryt léčby

Zadní kryt z hovězí kůže je zpracována tak, aby se zabránilo nečistoty a línání (je odolnější než lepení vrstvu chemické vlákno podšívka a udržuje příjemné textury)

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[53842]

Třísločiněné Hovězí Kůže

To je vyčiněné s rostlinných tříslovin (tanin kapaliny, rostlinné polyfenoly a další polyfenolické sloučeniny) extrahovaných z rostlin.

Být s olid a odolný, to může doprovázet vás na dlouhou dobu . V procesu interakce ing s majitelem, to se bude postupně cítit více a více měkké a pohodlné.

To zaznamenává čas, kdy vlastník vlastní . Tohle je fascinující proces, který se nazývá "zkrocení" kůže milenci.

[xlmodel]-[custom]-[53845]

Ručně Vyráběné Kožené Zboží

Jsou děrované s vysokou rychlostí ocelí ručně,takže diamant-tvaru otvorů(vytváření úžasné knedlík ve tvaru stehy).

Ocel nemůže proniknout 2 vrstvy kůže najednou, jinak vzhled bych být poškozen. Naši řemeslníci jen do jedné vrstvy kůže najednou.Po dokončení průnik obou z nich, výrobce musí zaručit, že díry mají jedno-to-one korespondence. Pak to šila s voskem-mokré boehmeria závit ručně.

To je důvod, proč je to drahé. Poté, co byl namočený do vosku,vlákno se stává silnější a více pravděpodobné, že trvat věčně.

[xlmodel]-[custom]-[53844]

Mosaz Mužské a Ženské, Magnetické Spony

Ve srovnání s Planární magnetickou přezkou,je to bezpečnější a pohodlnější.

Tam jsou zvláštní požadavky pro použití Mužské a Ženské, magnetické tlačítka: Dát prst pod víčkem, a pak otevřete spony vertikálně směrem ven mírně. Nepoužívejte brutální silou.

To bude obtížné otevřít, pokud nejsou správně používány. Pokud to bude volné, stiskněte ji směrem dovnitř s šroubováky nebo jiné nářadí.

  • Číslo Modelu: S3617DKS
  • Značka: blongk
  • Původ: KN(Původu)
  • Složení Materiálu: Pravá Kůže
  • Hlavní Materiál: Pravá Kůže

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.