img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Doprava zdarma 8-Port Gigabit Reverzní Poe managed ethernet Switch s 2 SFP sloty s VLAN

1 371.92 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

8-Port Full Gigabit WEB Managed Ethernet Reverzní PoE Přepínač s 2 SFP Port

Model:ES1000-8GPD-2FM

Plošný spoj s 2ks SFP moduly.(1.25 G ,Jediné Vlákno Single Mode-3KM,Konektor SC)

Úvod:

ES1000-8GPD-2FM Reverzní PoE Přepínač s 7-Port PoE poskytuje bezproblémové připojení k síti. To integruje

1000Mbps Gigabit SFP Fiber Porty a 10/100/1000Mbps Fast Ethernet síťové funkce. Port1-7 pro PoE V,

Port 8 poe , Podpora 24-48V Pasivní PoE kompatibilní PSD a PD, 2Gigabit SFP může udělat Uplink Portu.

Vlastnosti:

1. Port 1-7 pro PoE,Port 8 pro PoE.

2. Pracuje s 24-48vdc reverzní poe kompatibilní PSE, rozšiřuje síť LAN

3. Výstup 12vdc napájení přes dc jack, který může být dodáván do ONT

4. Podpora WEB management, QOS,VLAN, link aggregation

5. Plug and play

6. Podpora Green Ethernet

Co Tento Produkt Se

ES1000-8GPD-2FM Reverzní PoE Přepínač s 7-Port PoE poskytuje bezproblémové připojení k síti. To integruje

1000Mbps Gigabit SFP Fiber Porty a 10/100/1000Mbps Fast Ethernet síťové funkce. Port1-7 pro PoE V,

Port 8 PoE. Podpora 24-48V Pasivní PoE kompatibilní PSD a PD, 2Gigabit SFP může udělat Uplink Portu.

Jak Tento Produkt Funguje

8 Auto-Negotiation RJ45 porty (port 1, port-7) switch podpora Napájení přes Ethernet (PoE) funkce.Tyto PoE

porty (port 1, port-7) lze automaticky rozpoznat a přijmout sílu s těmi, IEEE 802.3 af/at kompatibilní Poháněl

Zařízení (PDs). V této situaci, elektrická energie je přenášena spolu s daty v jednom kabelu, umožňuje

rozšířit vaši síť tam, kde nejsou žádné elektrické vedení nebo zásuvky, kde chcete opravit zařízení, jako jsou APs.

Snadné Použití

ES1000-8GPD-2FM je snadno nainstalovat a používat. To nevyžaduje žádnou konfiguraci a instalaci. S vynikající

výkon a kvalita, ES1000-8GPD-2FM je skvělou volbu pro rozšíření vaší domácí nebo kancelářské sítě.

HARDWAROVÉ FUNKCE

POE

10/100/100M

PoE : 1-7 port

PoE: 8 Portů

pin

45+,78-

Poe napětí

24-48VDC

Rozhraní

8 10/100/1000Mbps RJ45 Porty + 2 Gigabit SFP Port

vzdálenost

100 metrů

Standardy a Protokoly

IEEE 802.3, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab,

IEEE 802.3 x, IEEE 802.1 q, IEEE 802.1 p

Network Media

10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)

EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e kabel (maximální 100 m)

EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

Ventilátor Množství

Ventilátor Množství

Rozměry ( W x D x H )

245*150*43 mm

Hmotnost

1,5 kg

VÝKON

Přepínání Kapacity

Packet Forwarding Rate

20Gbps

14.9 Mpps

MAC Adresa Tabulky

8K

Paketová Vyrovnávací Paměť

4.1 Mb

Jumbo Frame

16KB

SOFTWAROVÉ FUNKCE

Kvalita Služeb

Podpora Port based/802.1 p/DSCP priority

Podpora 4 prioritní fronty

Rate Limit

Storm Control

L2 Funkce

IGMP Snooping

Podporuje 128 Skupin

Podporuje static link aggregation

Zrcadlení Portů

Kabel Diagnostika

Prevence Smyčky

VLAN

Podporuje až 32 Vlan současně (z 4K VLAN Id)

MTU/Port/Tag VLAN

Způsob Přenosu

Store-And-Forward

OSTATNÍ

Certifikace

ES-1000-8GPD-2FM

ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ

Požadavky Na Systém

Microsoft® Windows® pro spuštění Utility

Prostředí

Provozní Teplota: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Skladovací Teplota: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Provozní Vlhkost: 10%~90% non-condensing

Skladovací Vlhkost: 5%~90% non-condensing

WEBOVÉ rozhraní pro Správu

  • Porty: 16
  • Typ Přepínače: Gigabitový Přepínač
  • Počet Rozhraní: 10
  • Funkce: poe
  • Přenosová Rychlost: 10/100/1000Mbps
  • Spínací Schopnost: 20g
  • Značka: gdpoenet
  • VLAN: Ano
  • Režim komunikace: Full-Duplex & Half-Duplex
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: ES1000-8GPD-2FM
  • Balíček: Ano
  • Produkty Stav: Skladem
  • Certifikace: CE FCC ROHS
Qsxdr000
2020-10-07
5/5
Excellent perfect all working!

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.