• Mobilní Telefony, Příslušenství
  • Nastavitelnou Opěrku hlavy v Autě Háčky Mobilní Stojan Držák Šroub Sedadla Zadní Závěs Klipy Pro Nintendo Spínač NS Konzole Příslušenství
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Nastavitelnou Opěrku hlavy v Autě Háčky Mobilní Stojan Držák Šroub Sedadla Zadní Závěs Klipy Pro Nintendo Spínač NS Konzole Příslušenství

151.57 Kč

106.21 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Popis:

Univerzální a Jednoduché - Tento cestovní stojan pro Nintendo Přepínat nejen, že může být jako desk-top stand pro Nintendo Spínač, ale také to může být jako auto opěrky hlavy mount držák pro Nintendo Spínač.

Velmi Snadná Instalace - zajistit vpravo a vlevo stojan jsou umístěny správně, vyrovnejte L symbol na levé stojan s konzolou. Pak vyrovnejte R symbol na pravý stojan s konzolou.

Užijte si Hraní Více - Ne víc stísněný krk z pohledu dolů. Záda a krk nesmí být napjatý. To je velmi snadné nastavení úhlu. Je to nastavitelný stojan pro Nintendo Spínač.

Vhodné, aby se - je velmi lehký, takže si můžete dát ji do svého kufříku a vzít ven. To je velmi bezpečné, takže se nemusíte bát, že vaše Nintendo Spínač se snadno spadnout.

OBSAHUJE:1 ks

  • Číslo Modelu: Stojan Držák
  • Značka: TRYSKÁNÍ

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.