• obchod
  • Tuya Smart Wi-fi Dveře, Okna, Senzor netic Detektor Dveře Otevřené, Uzavřené Detektory Ovládání APLIKACE Práce s Amazon Alexa 2 Set
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Tuya Smart Wi-fi Dveře, Okna, Senzor netic Detektor Dveře Otevřené, Uzavřené Detektory Ovládání APLIKACE Práce s Amazon Alexa 2 Set

803.68 Kč

442.11 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Tuya Smart Wi-fi Dveře, Okna, Senzor netic Detektor Dveře Otevřené, Uzavřené Detektory Ovládání APLIKACE Práce s Amazon Alexa 2 Nastavte Užijte si Inteligentní Život: Když necháte doma, bude oznámení push zprávu, když se dveře/okno otevře nebo zavře, takže můžete objevovat vetřelce v čase. Kromě toho, můžete sdílet zařízení, aby se vaše rodinné příslušníky a sledovat historii snímače činnosti.

Kompatibilní s Alexa A Google Domova: Jednoduše použijte svůj hlas pro ovládání připojených zařízení tím, Alexa nebo Google Domů. To může také provádět automatické ovládání spolu s jinými chytrými zařízeními, které jsou kompatibilní s Inteligentní Život nebo IFTTT. Výhodné pro vás k detekci dveře, okna, skříně, zásuvky, nebo kdekoliv chcete, aby se upozorněni, když je otevřené nebo zavřené.

Snadná Instalace: Žádné složité instalace nástroje jsou vyžadovány. Snímač může být instalován s double-oboustranné lepicí pásky nebo šroubů(součástí balení) v jen pár kroků, a stáhnout aplikaci ""Inteligentní Život","z GooglePlay nebo App Store přidat zařízení zjistit stav vašich dveří/okna.

Dveře senzor pracuje s 2xAAA baterie (baterie není inclued).

1. Detekce otevření/zavření stavu dveří/okna

2. Baterie: AAA x 2 Pohotovostní doba: 2 roky(baterie není inclued)

3. Použití čas:

1 roky ( trigger asi 12 krát/den)

2 roky ( trigger asi 6 krát/den),

4 až 6 měsíců (trigger asi 25 krát/den)

4. Pohotovostní proud:10uA Wi-fi vzdálenosti:45m

5. Protokol:IEEE 802.11 b/g/n 2.4 Ghz

6. APLIKACE: smart life, také kompatibilní s Tuyasmart Aplikace,

jedním z klíčových nastavení wi-fi nebo režim ap připojení s wi-fi.

barva:bílá

Materiál:ABS

velikost: 70*20*16mm

Obsah Balení:

2 * nastavte Dveře netic Detektor

Upozornění: Tento Dveřní Senzor pracuje pouze s 2.4 G Hz, Wifi router. Široký Prostor výkon umožňují až 1 cm, když se dveře/okno zavřené.

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

SUNGI Kvalitní T16 angličtina/španělština 2.4 G Touchpad Klávesnice Bezdrátové Dálkové Ovládání Dobíjecí Baterie pro Smart TV

Vlastnosti a Specifikace

20m Ovládání Vzdálenost

Dosah wireless je až 20m a stabilní signál, že nebude odpojit s dlouhým vzdálenost od zařízení nebo něco úkryt před vámi. Můžete si vychutnat své Smart TV nebo TV Box s leží na gauči nebo v kuchyni.

2.4 GHz Bezdrátové Technologie a Velmi Stabilní Přenos Signálu

Použití pokročilé 2,4 GHz bezdrátové technologie, 360 ° stabilní přenos dat, což vám umožní volně pohybovat.

3 v 1 Funkce

Bezdrátová Klávesnice +Bezdrátová Myš + Touchpad.

Auto Spánku a Probudit

Pokud je dlouhé období nečinnosti klávesnice automaticky přejde do režimu spánku pro úsporu energie, můžete probudit stisknutím libovolného tlačítka nebo touchpad.

Nízká Spotřeba Energie

Pracovní proud

Frekvenční rozsah: 2.403 GHZ ~ 2.480 GHZ Provozní dosah: 20 metrů(MAX), bez signálu poruchy a žádný směr mezní Hmotnost: 120.8 g Provozní napětí: 3.3 V Provozní Proud: Nabíjecí Proud: TX Power: méně než +4dBm spotřeba: 5mA, běžně pracují kolem 30-50 dní.(nejnižší spotřeba energie) Typ Baterie: Vestavěný lithium-ion baterie Upozornění: Po 3 minutách bez provozu bude do režimu spánku, stiskněte libovolné tlačítko se probudí

Jak fungují T16, když jste obdrželi klávesnice?

Co dostanete, když obdržel pozemku?

bezdrátová klávesnice x 1,

usb nabíjecí kabel x 1,

uživatelská příručka x 1,

5C lithum baterie x 1

Vitrína

  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.