img 0
img 1

Vysoce Kvalitní (5X 6X Volitelné) Chirurgické, Zubní Lupy s KD-202A-6 Vysoký jas 5W Reflektor

11 041.72 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Specifikace: Číslo Modelu: KD-202A-6, Osvětlení: 55000lux Barevná Teplota: 6000k, LED žárovka powe: LED 5w Lampa Životnost: 50000h, Baterie, Čas: 4 hodiny Doba Nabíjení: 5h Funkce: světelný bod je nastavitelný na 400mm místě , v rozmezí od 10 mm do 110 mm (jako show v obrázku)

Dovezené 5W LED světlo, jas je vyšší, než podobné produkty. Odmítnout použití ventilátor chlazení,protože jeho hlučnost a nízké rušení frekvencí. To je vážně ovlivnit lékaře zdraví. navržen tak, dobré hliníkové chlazení struktura,zaručena životnost světla. Široký napájecí napětí, každá země může použít.

Lupy specifikace : Zvětšení:5X , Materiál: optické čočky , Barva: Černá, zorné Pole: 65-70mm,Certifikát: pod ISO9001:2008,CE. Zvětšení:6X , Materiál: optické čočky , Barva: Černá, zorné Pole: 55-65 mm, Certifikát: pod ISO9001:2008,CE. 4 druhy pracovní vzdálenost : S(340mm), R(420 mm), L(500 mm), XL(550 mm). Prosím, vyberte zvětšení a pracovní vzdálenost, když místo, aby, Jak si Vybrat Své Lupy Určit pracovní vzdálenost, která bude také automaticky zjistit vaše zorné pole. Při práci na přítele nebo člena rodiny, máte někdo změřit vzdálenost od očí, aby váš zákazník: to je vám pracovní vzdálenost. Vyberte si vzdálenost, která je nejbližší k výběru nabízíme.

Záruka je jeden rok. Službu opravy je zachování celou dobu životnosti všech produktů.

Pokud některé výrobky je třeba opravit, je zdarma, zatímco v rámci záruky. Když to záruka, zákazník prostě musí platit pro náhradní shromáždění jednotkové náklady.

P. S. kromě na jedno použití, např. žárovky, jednorázové články, dobíjecí baterie, a zákazníci by měli nést nákladní starosti způsobené opravou

Záruka se vztahuje na bezvadný zpracování, pod podmínkou řádné využívání zařízení a pozorování návodu k obsluze.

Záruka

Poskytujeme 12 měsíců záruka , záruční doba začíná běžet od převzetí zboží do původního příjemce. Období je přesně 365 dní od té doby.

Napište nám, pokud najdete jakékoliv techinal problém během instalace. Je to opravdu nám potěšením ukázat vám a podporovat vás. Největší problém je pouze zneužití a nepochopení, jak používat.

PROSÍM, pečlivě zkontrolujte před odesláním zboží zpět, jak jsme nebude odpovědný za veškeré přepravní náklady, pokud jsme našli výrobku není přeběhl, jak jsi popsal. Právo soudit přeběhnout z naší specifikace . napište nám před odesláním produkt.

Zpětná vazba

Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU ihned po obdržení vašeho druhu platby. Prosím, prosím, nechte svůj druh pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni, děkuji!

Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy

Návrat Politiky

Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, budeme rádi, aby výměnu nebo vrácení peněz výrobku cena do 7 dnů od data doručení vaší zásilky. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím Awww.amft.cz na zpáteční řadu, pak se můžete vrátit k nám s číslem. Zboží musí být zabaleno v originálním přepravním obalu, aby ji udrželi v bezpečí, pokud ne, to může mít za následek 20% snížení náhrady.

  • Zdroj Světla: LED Světlo
  • Styl: styl nošení
  • Značka: SONGZIOPTIX
  • S Lehkými, Nebo Ne: Ano
  • Číslo Modelu: KD202A-6&dm500600
  • Materiál: Sklo

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.