• obchod
  • Originální 50g kafuter K-303 UV lepidlo pro PMMA akrylové lepidlo lepení průhledných plastových PVC, ABS, kovů
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

Originální 50g kafuter K-303 UV lepidlo pro PMMA akrylové lepidlo lepení průhledných plastových PVC, ABS, kovů

252.03 Kč

206.67 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Vlastnosti Produktu :

K-303 je věnován lepidlo akryl (PMMA) nebo akrylové lepidlo mezi skla a kovu mezi vysokou lepicí sílu, např. akrylové billboardy, lepidla, akrylátové výrobky , ale také pro jiné transparentních plastů jako PC , PVC, PS, ABS a další plasty, lepidla, upevnění , lepení s vynikajícími výsledky, jako jsou plastové krabice, plastové výrobky , jako je lepení.

Klíčové ukazatele výkonnosti :

Vzhled: světle transparentní kapalina Viskozita cps: 550 ± 100 (Brookfield DV-II viskozimetru při 25 ° C , SC 4-15 rotoru ) Tvrdost ( Shore D): 53 (GB / T 531-1999 vytvrzení test )

Typické vytvrzovací přírody:

K-303 bude vyléčen pod uv světlo , slunce se pomalu ztuhne . 220-260nm zdroj světla pomáhá povrch vyléčit . Vyléčení , hloubky, a nakonec vytvrzení efekt je suché a UV světelný zdroj , expozice, čas , propustnost světla souvisejícího materiálu . Navržené experimenty pro určení konečného vytvrzení .

Umístění čas :

6s-125W PHILIPS vysokotlaké zářivky , 4.5 mW / cm ⊃2; UVA 3mm PMMA / PMMA

Typické vyléčit vlastnosti:

Pevnost pevnost ve smyku (GB 7124-86) překrývají plochu 25 × 5 = 125mm2: PS / PS ,4-5MPa zničit oba PS 30 ° C

Použijte tyto kroky:

1 v Závislosti na materiálu, povrchové úpravy , povrch suchý a čistý , žádné slabé mezní vrstvy ; 2 rozhraní lepení materiálu na potřebu kontinuální povlak, dávejte pozor, aby se rozešli ; 3 polohování světla lepidlo do krátké uv vytvrzování lampa záření, dokud ruka pošťuchování pevné; 4 k odstranění přebytečné lepidlo s nožem seškrábat lepidlo přetečení , nebo měkký hadřík , papírový ručník a jemně vymazat přebytečné lepidlo může být také namočeným v acetonu, alkoholu otřete ; 5 plné vytvrzení vysoká radiace , dokud se zcela vyléčen , poznámka teplota není příliš vysoká ; 6 namočeným v acetonu, alkoholu, čisticí materiály, s měkký hadřík nebo papírový ručník a jemně otřete lepení dobrý materiál .

Návod k použití:

1 , lepidla povrch čistý, suchý a bez mastnoty , můžete otřete aceton , vysoušeč vlasů . 2, UV lampa umístěna vytvrzení , vytvrzení rychlost je závislá na lepidlo absorbovat světelnou energii ze zdroje světla asociovaný s , propustnost světla materiálu a dalších faktorech . 3 , operace by neměla zmáčknout příliš těžké být lepkavý , a nesmí být opakovaně stěhoval od sebe adherend. 4, pomocí zbytek lepidla nesmí spadnout zpět do původního obalu, aby se zabránilo kontaminaci.

Poznámka:

Vyhněte se kontaktu s očima, pokožkou a oblečením . Tento pár očí a mírné podráždění kůže. Pokud náhodou stříkající do očí , okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody , protože tam není třeba jít do nemocnice. Opláchněte okamžitě mýdlem a vodou po kontaktu s kůží. Prosím, umýt, než oni mohou nosit oblečení. Nedovolte, aby se kontaktu s dětmi .

Skladování:

Tento produkt je citlivý na světlo a teplo , budete potřebovat skladování v chladném, suchém místě, daleko od světla pod 28 ° C, platný po dobu jednoho roku .

Popis :

Výše uvedené údaje jsou založeny na našich rozsáhlých probíhá experiment, výsledky jsou spolehlivé. Nicméně, vzhledem k rozmanitosti praktické aplikace podmínky použití jsou mimo naši kontrolu , takže uživatelé musí být testedbefore použít k ujistěte se, že produkt je použitelný. Moje společnost neručí za určitých podmínek použít náš problém s výrobkem , není zodpovědná za žádné přímé, nepřímé nebo náhodné škody.

Balíček:

1 x Kafuter 50g Lepidlo

  • Číslo Modelu: K303
  • Typ: Těsnící
  • Použití: Akrylové lepidlo, lepení mezi akryl a sklo, kov
Affe 100
2021-01-26
5/5
I arrive well but not tested yet.
Armandolenskin
2020-09-09
5/5
ok thanks

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.