• Nástroje
  • R410 CW-5200 Industrielle Wasser-Chladič Kühler Kühlung Laserem Co2 Schlauch Thermolyse
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

R410 CW-5200 Industrielle Wasser-Chladič Kühler Kühlung Laserem Co2 Schlauch Thermolyse

9 736.19 Kč

8 859.93 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

CW-5200 PRŮMYSLOVÉ VODY CHLADIČ CO2 SKLO LASEROVÉ RYTÍ STROJ ROZPTÝLIT

Popis Produktu:

CW-5200 Series jsou profesionální chladící stroje s odkazem na mezinárodní, pokročilé tepelným chladicí systém navržen tak, vhodný pro malé vodou chlazené chladicí zařízení požadovaná stroje. Průmyslové Vodní Chladič má patent Certifikát, CE a RoHS Certifikát . To má byly prodávány především v Evropě, Jižní Americe, Asii a na dalších trzích.

Je určen pro chlazení jedné CO2 sklo laserové trubice pod 130W/150W laserové gravírování a řezací stroj.

Za normálních okolností, nové inteligentní regulátor teploty není třeba upravit ovládání parametrů.

To bude self-nastavení ovládání parametrů podle pokojovou teplotu, aby splňovaly chlazení požadavky.

Aplikace

S převážně používá k mít teplo vznikající při laserových zařízení pracující pryč přes chladící cyklus v kompresoru chladicího systému a nakonec převezeni do vzduchu. Teplotu vody je možné nastavit. K dispozici jsou 2 specifikace 1 vody na výstupu / vstupu a dual vody na výstupu / vstupu , použitelné pro cool jeden laserová skleněná trubice.

Ekonomické, chladící zařízení, snadno nainstalovat a provozovat, kompaktní a snadno přemístitelné.

Naše průmyslové chladiče vody jsou populární pro jeho 2 teplotní kontrolní režimy jako konstantní teplota a inteligentní řízení teploty. Za inteligentní režim, teplota vody je upravena podle okolní teploty. S tímto 1 klíč roztokem zákazníci již nemusíte starat o vody nastavení teploty sezónní změny.

Jak používat Naplňte vodní nádrž s čištěnou vodou. Připojte přívod vody z vodní nádrže do vody na výstupu z laseru stroj a připojení výstup vody z vodní nádrže na vodu přívod laserového stroje.

Instalace kroky

A. Otevřete balíček zkontrolovat, zda stroj je neporušené a všechny potřebné doplňky jsou dokončeny.

B. Otevřete injekční port krmit chladicí vody.

Pozorujte hladinu vody rozchod, zatímco přidáním vody se pomalu, dávejte pozor, aby voda přetekla! Pro chlazení z uhlíkové oceli, zařízení, voda by měla být přidána s příslušným množstvím anti-koroze agentia. Práce v chladné severní oblasti, je lepší použít neřezavějící nemrznoucí kapaliny.

C. Podle podmínek systému, prosím, dobře připojit přívodní a výstupní potrubí.

D. Zapojte, zapněte hlavní vypínač. (Nezačínejte bez vody v nádrži!)

(1) oběhové čerpadlo chladicí jednotky začne pracovat. Provozní poprvé mohou vyrábět bubliny v potrubí, což občas vede k toku alarmující. V takovém případě, bude to jít zpět k normálu poté, co běží za pár minut.

(2) Po prvním spuštění, prosím, ihned zkontrolujte, zda je vodovodní potrubí netěsnosti.

(3) Napájení zapnuto, jestliže je teplota vody pod nastavenou postavu, to je normální, že se ventilátory a další komponenty stroje nefungují. Regulátor teploty automaticky kontrolovat pracovní podmínky kompresor, magnetický ventil, ventilátory a další části na základě nastavení ovládání parametrů.

(4) pokud to trvá déle, než se spustí kompresor a další komponenty, čas se může pohybovat od několika sekund až minut, prosím, vypněte napájení a znovu často.

E. Zkontrolujte hladinu vody ve vodní nádrži.

První spuštění nového chladič vyprázdní vzduchu ve vodním potrubí, což vede mírně hladina vody klesat. S cílem udržet hladinu vody v zelené oblasti, je povoleno doplnit adekvátní vody. Prosím, pozorovat a zaznamenávat aktuální hladinu vody a zkontrolujte znovu po chladič běží již nějakou dobu, pokud hladina vody klesne, samozřejmě, prosím, re-zkontrolujte, zda není vodovodní potrubí úniku.

F. Nastavte parametry regulátoru teploty.

CW-5200 series použití inteligentní termostat. Obvykle uživatelé nemusí nastavit. Pokud je to opravdu nutné, viz "Provozní stav a nastavení parametrů."

Upozornění Chladicí vody musí být pořád prázdná, když se chladicí stroj byl ne v použití, pro dlouhé nebo v dopravě. Je přísně zakázáno připojit a spustit chladič bez krmení vody. Chladič by měl být umístěn v dobře větrané, suché prostředí, daleko od zdrojů tepla. Prosím, mějte alespoň 30 cm od překážky výstupu vzduchu, který je v zadní části chladiče, a ponechte alespoň 10 cm mezi překážkami a na přívodech vzduchu do dvou stran. K ochraně laserové trubice , chladiče ventilátor chladiče se pozastaví do práce, když teplota vody je příliš nízká , a to bude znovu spustit, když teplota vody stoupne zpět na accceptable rozsahu. K zajištění dobré teplo pohlcovat, prosím, otevřete víko, abyste vyčistili nečistoty pravidelně. Práce v chladné severní oblasti, je lepší použít neřezavějící nemrznoucí kapaliny.

Funkce Alarmu

E1 - při vysoké teplotě místnosti

E2 - Přes vysoké teploty vody

E3 - Přes nízké teploty vody

E4 - Pokojová teplota, porucha snímače

E5 - čidlo teploty Vody selhání

Poznámka:

Když dojde k upozornění, kód chyby a teplota bude střídavě zobrazena.

V alarmujícím stavu, alarm zvuk může být pozastavena stisknutím libovolného tlačítka, ale displej alarm

  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: VEVOR
  • Číslo Modelu: CW5200DGLSJ000001
  • Certifikace: CE

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.