img 0

2pieces MARANTEC digital 211/212/214/221/222/224/231/232 dálkové ovládání náhradní 433mhz doprava zdarma kompatibilní

393.87 Kč

350.50 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Aplikace

Kompatibilní dálkový ovladač pro nahraďte následující modely : MARANTEC digital 211/212/214/221/222/224/231/232 Pls prosím na vědomí,prodáváme pouze náhradní dálkový,ani původní Oznámení

Dálkové ovládání je stejné funkce jako originální dálkový ovladač, Pokud ztratíte originální specifikaci, prosím, dejte nám vědět a my vám pošleme instrukce, aby vás, když si objednáte Balení

Balení Podrobnosti:univerzální balíček

Naše Služby

Návrat Politiky:Vrací přijaty, pokud se produkt, který není, jak je popsáno, kupující zaplatí zpáteční lodní poplatek; nebo aby výrobek & souhlasit náhrady s prodávajícím.

Informace O Společnosti

Shenzhen Jos Technology Co., Ltd. je profesionální dodavatel bezpečnostních produktů,jako jsou garážová vrata dálkové ovládání ,alarm detektor ,garáže, dveře, ovládací panel ect, která nabízí zákazníkům po celém světě bezpečnostní produkty s vysokou kvalitu, příznivou cenu a dobré po prodejní služby.

Vítejte Distributor ,prodejce na dotaz .

OEM/ODM objednávky přijímá!

Detailní Obrázky

programovací instrukce

KOPÍROVAT ORIGINÁLNÍ DÁLKOVÉ POMOCÍ NOVÉ

1,Odstranit kód

Stiskněte LOCK(NE.A/NE.1) a ODEMKNOUT(NE.B/NE.2) tlačítko ve stejnou dobu ,a indikátor LED bude blikat 3 timesthen off. Po tomto ,držet a držet theLOCK(NE.A nebo NE.1) a uvolnění ODEMKNOUT(NE.B, nebo NE.2) tlačítko ,a stiskněte tlačítko ODEMKNOUT(NE.B, nebo NE.2) tlačítko 3 krát ,kopírka led indikátor bude flashquickly , to znamená, že odstranit existovat kódu úspěšné. Nyní můžete jít k dalšímu kroku zkopírovat.

2 nd ,zkopírujte originální dálkový ovladač

Pls vzít původní vzdálené a kopírka stejně jako closeas možné. Poté stiskněte jedno z tlačítek z původního a jeden z nich fromduplicator ve stejné době, uvidíte led indikátor rychle blikat ,to znamená, že můžete kopírovat originální dálkové úspěšné. 3., Navrácení V případě, že jste odstranit kód máte copyed náhodou, co mám dělat ? Dont starosti , můžete stisknout poslední dvě tlačítka MUTE(NE.C/NE.3) a LEVIN (NE.D/NE.4) tlačítko ve stejné době ,led indikátor blikat 3 krát a pak fastflash ,kód máte recovery a můžete pokračovat k použití. KTERÉ VZDÁLENÉ OBDRŽÍM? Dálkový ovladač, který obdržíte, je, že poukázal na pomocí šipek, pokud je kompatibilní dálkové nebo snímku na jeho vlastní, jestli to je originální dálkové ovládání. CO JE KOMPATIBILNÍ DÁLKOVÝ OVLADAČ? Kompatibilní dálkový ovladač je neoriginální dálkové nevyrábí od stejného výrobce jako originál, ale bude kompatibilní s vaším motorem. Existuje mnoho aftermarket vzdálená, mají stejné nebo podobné dálkové tvar ,prosím, ujistěte se, že vzdálený značku a model před objednáním JAK mám VĚDĚT, já JSEM si zakoupit SPRÁVNÝ OVLADAČ? Zajistit kompatibilní, ujistěte se, že váš originální ovladač je na snímku v hlavní image a váš motor značka a model je uveden v seznamu kompatibility v popisu. Pokud si stále nejste jisti, zeptejte se nás o pomoc. PROČ REMOTE MÍT VÍCE NEŽ JEDNO TLAČÍTKO? Další tlačítka slouží k být naprogramován tak, aby ostatní dveře jako některé domy mohou mít bránu a více garážová vrata. PROČ JE TAM ŠKRÁBANCE NA PŘEDNÍ VZDÁLENÉ? Většina našich dálkových ovladačů modrý ochranný film na přední straně, aby se zabránilo poškrábání, prosím odstraňte tento film odhalit kovový povrch. BUDU PŘIJÍMAT POKYNY? Většina instrukcí lze nalézt na Popis Produktu Pro kompatibilní vzdálenou , programovací metodu, která je všechny stejné jako váš původní dálkový ovladač , můžete odkazovat své původní manuál nebo vyhledávání na google BUDE DÁLKOVÝ ovladač S BATERIÍ? Ano, všechny dálkové ovladače jsou k dispozici s baterií. CO POTŘEBUJI VĚDĚT O CENĚ? Vzhledem k různé země, politiky , Dovozní cla , daně nebo poplatky může způsobil nejsou zahrnuty v ceně .Účtované jsou kupujícího odpovědnost . Velkoobchody/Hromadné objednávky, můžeme nabídnout slevu , pro více detailů, prosím, obraťte na prodej.

  • Použití: Univerzální
  • Číslo Modelu: SX22
  • Značka: dongbest
  • Bezdrátová Komunikace: IR
Lesnik1976
2020-11-25
5/5
Thank you very much, good product and fast delivery !!!

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.