• obchod
  • Royal Canin sterilované tug D/sterilizované kočky, kousky masa v želé 85g * 12 Ks
img 0

Royal Canin sterilované tug D/sterilizované kočky, kousky masa v želé 85g * 12 Ks

268.41 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Royal Canin

Někdy to není snadné pro kočku najít jídlo, které by poskytovat všechny potřebné živiny, a uspokojit své chuťové preference. Některé nejnáročnější kočky odmítají i vysoce atraktivní a velmi kvalitní krmiva.

Royal Canin®Instinktivní v želé má optimální макронутриентным profil, инстинктивно přednostní dospělé kočky. Pečlivě vybrané složky poskytují vysokou chuť odvolání výrobku: kočka prostě nebude moci odolat!

Díky zařazení celou řadu vitamínů, aminokyselin a minerálních látek, produkt poskytuje kočku высокоусвояемое a vyváženou výživu. Při vývoji výrobku bylo přihlédnuto nejen svůj půvab, ale také jeho schopnost udržet normální hmotnosti zvířete a zdraví jeho močového systému.

Royal Canin®Instant želé má optimální úrovni kalorií, a to díky optimální množství tuku a poskytuje dlouhodobý pocit nasycení díky vyváženým poměrem obsahu bílkovin a vlákniny. Pro splnění individuálních preferencí každé kočky Royal Canin®Instinktivní je také k dispozici ve formě kousků, v atraktivní omáčce a jemné Paštiky.

  • Značka: ROYAL CANIN

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.